
Радіатор охолодження Kia Sportage I (93-)
- В наявності
- Код: 6913558922-omg
6 354 ₴
5 337,36 ₴
-16%
+380 (66) 164-54-66
магазин
- +380 (98) 743-81-97магазин
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
bvd_ggl
Виробник Nissens Номер за каталогом 66642 Розміри радіатора 450 X 515 X 29 mm Вид коробки передач механічна коробка передач Оснащення/обладнання для транспортних засобів з/без кондиціонером Матеріал алюміній Матеріал полімерний матеріал Терміни відправки уточнюйте у менеджера. На всі товари надається можливість обміну (повернення) протягом 10 днів з дати замовлення. Надсилання посилок через Нову Пошту. На час воєнного стану, відправка товару за передоплатою у розмірі вартості пересилання в обидві сторони.Артикул: 66642
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 66642 |
| Виробник | Nissens |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Довжина ядра радіатора | 450 мм |
| Ширина ядра радіатора | 518 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Sportage, Retona |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид запчастини | Радіатор охолодження |
- Ціна: 5 337,36 ₴
- Спосіб упаковки: Картонная коробка.

