
Радіатор охолодження Chevrolet Aveo (T300) (11-)
- В наявності
- Код: 46131028267-omg
6 291 ₴
5 284,44 ₴
-16%
+380 (66) 164-54-66
магазин
- +380 (98) 743-81-97магазин
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
bvd_ggl
Виробник Nissens Номер за каталогом 61697 Вид коробки передач механічна коробка передач Оснащення/обладнання для транспортних засобів з кондиціонером Терміни відправки уточнюйте у менеджера. На всі товари надається можливість обміну (повернення) протягом 10 днів з дати замовлення. Надсилання посилок через Нову Пошту. На час військового стану , відправка товару за передоплатою у розмірі вартості пересилання в обидві сторони.Артикул: 61697
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 61697 |
| Виробник | Nissens |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Aveo |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Довжина ядра радіатора | 580 мм |
| Ширина ядра радіатора | 398 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид запчастини | Радіатор охолодження |
- Ціна: 5 284,44 ₴
- Спосіб упаковки: Картонная коробка.

