
Вентилятор радіатора Audi 80
- В наявності
- Код: 6913559698-omg
3 417 ₴
2 870,28 ₴
-16%
+380 (66) 164-54-66
магазин
- +380 (98) 743-81-97магазин
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
bvd_ggl
Виробник Nissens Номер за каталогом 85548 Оснащення/обладнання для транспортних засобів з/без кондиціонером Діаметр [мм] 280 Номінальна потужність [Вт] 180 Кількість полюсів 2 Маса 2.755 кг Довжина?Висота?Ширина 400?170?430 см Терміни відправки уточнюйте На всі товари надається можливість обміну (повернення) протягом 10 днів з дати замовлення. Надсилання посилок через Нову Пошту. На час воєнного стану, відправка товару за передоплатою у розмірі вартості пересилання в обидві сторони.Артикул: 85548
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 85548 |
| Виробник | Nissens |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентилятор |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Діаметр | 281 мм |
| Тип вентилятора | Одинарний |
| Кількість лопатей | 10 шт. |
| Кількість контактів | 2 |
| Напрямок обертання | За годинниковою стрілкою |
| Напруга | 12 В |
| Конструктивні особливості | Без резистора |
| Споживана потужність | 198 Вт |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | 80, 100, Coupe, A6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид запчастини | Вентилятор радіатора |
- Ціна: 2 870,28 ₴
- Спосіб упаковки: Картонная коробка.

