
Вентилятор охолодження Chevrolet Lacetti
- В наявності
- Код: 6913559614-omg
3 744 ₴
3 144,96 ₴
-16%
+380 (66) 164-54-66
магазин
- +380 (98) 743-81-97магазин
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
bvd_ggl
Виробник Nissens Номер за каталогом 85353 Напруга [В] 12 Оснащення/обладнання для транспортних засобів з/без кондиціонером для оригінального номера 96553242 Кількість полюсів 2 Маса 1.700 кг Довжина?Висота?Ширина 410?110?460 см Терміни відправки уточнюйте На всі товари надається можливість обміну (повернення) протягом 10 днів з дати замовлення. Надсилання посилок через Нову Пошту. На час воєнного стану, відправка товару за передоплатою у розмірі вартості пересилання в обидві сторони.Артикул: 85353
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентилятор |
| Тип запчастини | Аналог |
| Кросс-номери | Nissens 85353 |
| Конструктивні особливості | Без блоку управління |
| Форма з'єднувача | Овальний |
| Діаметр | 340 мм |
| Тип вентилятора | Одинарний |
| Кількість лопатей | 5 шт. |
| Кількість контактів | 2 |
| Споживана потужність | 324 Вт |
| Напруга | 12 В |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Nubira, Gentra, Lacetti |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид запчастини | Вентилятор охолодження |
- Ціна: 3 144,96 ₴
- Спосіб упаковки: Картонная коробка.

