
Конденсатор кондиціонера Opel Vivaro A
- В наявності
- Код: 6900151306-omg
5 492 ₴
4 613,28 ₴
-16%
+380 (66) 164-54-66
магазин
- +380 (98) 743-81-97магазин
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
bvd_ggl
Конденсатор кондиціонера Opel Vivaro A Терміни відправки уточнюйте у менеджера. На всі товари надається можливість обміну (повернення) протягом 10 днів з дати замовлення. Надсилання посилок через Нову Пошту. На час воєнного стану, відправка товару за передоплатою у розмірі вартості пересилання в обидві сторони.Артикул: 94671
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 94671 |
| Виробник | Nissens |
| Країна виробник | Данія |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Довжина ядра радіатора | 607 мм |
| Ширина ядра радіатора | 437 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Діаметр вихідного отвору | 14.4 мм |
| Сумісність з моделлю | Vivaro, Trafic, Primastar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид запчастини | Конденсатор кондиціонера |
- Ціна: 4 613,28 ₴

