
Радіатор охолодження Hyundai Matrix (01-)
- В наявності
- Код: 6113970116-omg
5 319 ₴
4 467,96 ₴
-16%
+380 (66) 164-54-66
магазин
- +380 (98) 743-81-97магазин
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
bvd_ggl
Виробник Van Wezel Номер за номером 82002097 Розміри радіатора 360-624-19 Терміни відправлення уточнюйте. На всі товари надається можливість обміну (повернення) протягом 10 днів з дати замовлення.Артикул: 82002097
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 82002097 |
| Виробник | Van Wezel |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Довжина ядра радіатора | 360 мм |
| Ширина ядра радіатора | 625 мм |
| Глибина ядра радіатора | 27 мм |
| Сумісність з моделлю | Matrix |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид запчастини | Радіатор охолодження |
- Ціна: 4 467,96 ₴
- Спосіб упаковки: Картоплина коробка.

