
Радіатор пічки Citroen XM (89-)
- В наявності
- Код: 6900497352-omg
1 466 ₴
1 231,44 ₴
-16%
+380 (66) 164-54-66
магазин
- +380 (98) 743-81-97магазин
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
bvd_ggl
Виробник Nissens Номер за каталогом 71145 Розміри радіатора 200 X 156 X 0 mm Матеріал алюміній Матеріал полімерний матеріал Вид коробки передач ступінчаста/факультативна автоматична коробка передач Оснащення/обладнання для транспортних засобів з кондиціонером Терміни відправки уточнюйте. На всі товари надається можливість обміну (повернення) протягом 10 днів з дати замовлення.Артикул: 71145
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 71145 |
| Виробник | Nissens |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Citroen |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 42 мм |
| Довжина ядра радіатора | 290 мм |
| Ширина ядра радіатора | 157 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з моделлю | XM, 605 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид запчастини | Радіатор отопітеля |
- Ціна: 1 231,44 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна коробка.


