
Радіатор обігрівача Ford Escort (86-)
- В наявності
- Код: 6913559290-omg
1 845 ₴
1 549,80 ₴
-16%
+380 (66) 164-54-66
магазин
- +380 (98) 743-81-97магазин
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник Nissens Номер за каталогом 71751 Розміри радіатора 249 X 132 X 33 mm Матеріал мідь Матеріал полімерний матеріал Вид коробки передач ступінчаста/факультативна автоматична коробка передач Оснащення/обладнання для транспортних засобів з/без кондиціонером Терміни відправки уточнюйте. На всі товари надається можливість обміну (повернення) протягом 10 днів з дати замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 71751 |
| Виробник | Nissens |
| Матеріал | Мідь |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 42 мм |
| Довжина ядра радіатора | 245 мм |
| Ширина ядра радіатора | 137 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з моделлю | Escort, Orion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид запчастини | Радіатор отопітеля |
- Ціна: 1 549,80 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна коробка.

