
Радіатор кондиціонера Nissan
- В наявності
- Код: 6613981071-omg
4 180 ₴
3 511,20 ₴
-16%
+380 (66) 164-54-66
магазин
- +380 (98) 743-81-97магазин
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
bvd_ggl
Виробник Van Wezel Номер за номером 43005451 Розміри радіатора 690-390-16 Додатковий артикул/додаткова інформація 2 без осушувача Терміни відправки уточнюйте у менеджера. На всі товари надається можливість обміну (повернення) протягом 10 днів з дати замовлення. Надсилання посилок через Нову Пошту. На час військового стану, відправка товару за передоплатою у розмірі вартості пересилання в обидві сторони.Артикул: 43005451
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 43005451 |
| Виробник | Van Wezel |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 690 мм |
| Ширина ядра радіатора | 390 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Vivaro, Trafic, Primastar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид запчастини | Радіатор |
- Ціна: 3 511,20 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна коробка.

